Bootstrap Themes

Firmy PL

Polskie firmy w jednym miejscu, firmy które są aktywne na rynku.

Jesteśmy firmą realizującą profesjonalne usługi mycia i pielęgnacji dachów.

530 999 944

Realizujemy profesjonalne usługi w zakresie mycia i czyszczenia dachów. Wykonujemy mycie wysokociśnieniowe, dezynfekcję, impregnację glonobójczą i grzybobójczą, malowanie oraz odnawianie. Uwalniamy dachy od różnego typu zanieczyszczeń, w tym z sadzy, rdzy, mchów, porostów i grzybów. Zajmujemy się każdym rodzajem dachówki: ceramiczną, cementową, betonową, blaszaną, trapezową, blachodachówką. Świadcząc usługi dbamy o bezpieczeństwo zarówno naszych pracowników, jak i mieszkańców budynku. Pracujemy na terenie Warszawy i okolic. Zobacz więcej: https://mycieczystapanda.pl/
Wykonujemy kompleksowe mycie i czyszczenie dachów. Usuwamy wszelkiego typu zabrudzenia i nieczystości, w tym sadzę, rdzę, grzyby, mchy i porosty. Realizujemy takie usługi jak: czyszczenie wysokociśnieniowe, impregnacja glonobójcza i grzybobójcza, dezynfekcja, renowacja i malowanie. Podejmiemy się mycia i pielęgnacji wszystkich rodzajów dachówki: cementowej, betonowej, ceramicznej, blaszanej, trapezowej oraz blachodachówki. Posiadamy specjalistyczny sprzęt przeznaczony do dachów, a nasi pracownicy to osoby odpowiednio przeszkolone i profesjonalnie podchodzące do każdego zlecenia.
Nasza firma oferuje profesjonalne usługi mycia i pielęgnacji dachów. Zakres świadczonych przez nas prac obejmuje: czyszczenie wysokociśnieniowe, dezynfekcję, impregnację glonobójczą i grzybobójczą, odnawianie i malowanie. Usuwamy sadzę, rdzę, mchy, porosty, chwasty, grzyby. Dbamy o różnego rodzaju dachy, mając jednocześnie na uwadze, że każdy typ pokrycia wymaga odmiennego traktowania. Nasi pracownicy wyposażeni są w najwyższej jakości urządzenia, a do zleconych im prac podchodzą z należytą starannością.
Proponujemy Państwu kompleksowe usługi mycia i czyszczenia dachów. Zajmujemy się myciem wysokociśnieniowym, renowacją i malowaniem, dezynfekcją, impregnacją glonobójczą i grzybobójczą. Usuwamy z powierzchni dachów wszelkie zabrudzenia i zanieczyszczenia, w tym sadzę, rdzę, pleśń, mchy, porosty. Podejmujemy się prac czyszczących i pielęgnacyjnych na każdym rodzaju dachówki. Do każdego zlecenia podchodzimy z odpowiednią starannością oraz zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Obsługujemy klientów z Warszawy i okolic. Zobacz więcej: https://mycieczystapanda.pl/

Jesteśmy firmą realizującą profesjonalne usługi mycia i pielęgnacji dachów.

Jesteśmy firmą realizującą profesjonalne usługi mycia i pielęgnacji dachów.

https://mycieczystapanda.pl/mycie-dachow/
Redutowa 44, 01-131 Warszawa
Tel. 530 999 944
e-mail: [email protected]
NIP:
REGON:

https://mycieczystapanda.pl/mycie-dachow/: https //mycieczystapanda.pl/mycie-dachow/

Jesteśmy firmą realizującą profesjonalne usługi mycia i pielęgnacji dachów.
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.