Bootstrap Themes

Firmy PL

Polskie firmy w jednym miejscu, firmy które są aktywne na rynku.

OFERTA MYCIA CIŚNIENIOWEGO

+48725789289

Perła Serwis zajmuje się profesjonalnym i kompleksowym myciem ciśnieniowym. W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim mycie ciśnieniowe różnego rodzaju kostki brukowej, elewacji, ogrodzeń czy dachów. W tym celu wykorzystujemy specjalistyczną myjkę ciśnieniową, która ma możliwość podgrzania wody do nawet 100 stopni oraz działania pod ciśnieniem do 330 bar. Do jej działania nie potrzebujemy energii elektrycznej, co jest dodatkową zaletą. Dodatkowo, przy myciu kostki brukowej wykorzystujemy profesjonalne głowice, dzięki którym powierzchnia kostki betonowej bądź granitowej jest równomiernie i dokładnie czyszczona.
Do czyszczenia kostki brukowej, jeżeli nie ma problematycznych zabrudzeń nie musimy wykorzystywać żadnej szkodliwej chemii. Jest ona natomiast potrzebna przy myciu elewacji. W tym przypadku nie możemy wykorzystać całej mocy maszyny, gdyż elewacja jest dość kruchym materiałem i pod wpływem wysokiego ciśnienia czy gorącej wody zostałaby z pewnością uszkodzona.
Zachęcamy również do skorzystania z usługi mycia dachów. Jest to niezbędny zabieg w celu uchronienia dachu przed całkowitym zniszczeniem. Właściwa konserwacja może znacznie wydłużyć żywotność dachu, w pewnych przypadkach nawet do 80 lat.
Nasze usługi realizujemy na terenie całego województwa dolnośląskiego oraz w województwach sąsiednich.

OFERTA MYCIA CIŚNIENIOWEGO

OFERTA MYCIA CIŚNIENIOWEGO

https://perlaserwis.pl/czyszczenie-kostki-brukowej/
Akacjowa 7, 55-095 Długołęka
Tel. +48725789289
e-mail: [email protected]
NIP: 8961426402
REGON: 385465137

https://perlaserwis.pl/czyszczenie-kostki-brukowej/

OFERTA MYCIA CIŚNIENIOWEGO
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.